Ascultă Online Radio Cernăuți

11 nov. 2011

PORTRETUL ORASULUI NATAL CERNAUTI-2012 / ФОТОПОРТРЕТ РIДНОГО МIСТА ЧЕРНIВЦI - 2012.




CONCURS FOTO NUMAI PT. CERNAUTENI SI NUMAI CU IMAGINI A MUN. CERNAUTI PT. CATALOGUL FOTO CERNAUTI-2012. URMEZA CONDITIILE DE PARTICIPARE IN LIMBA UCRAINEANA.

www.ridnemisto.cv.ua


Фотоклуб Позитив, запрошує ЗМІ для спілкування стосовно нового проекту «Фотопортрет рідного міста»

Рік 2012 є роком очікування приємних подій і змін, ми пропонуємо зустріти його спільним митецьким проектом, який би міг об'єднати всіх чернівчан, всіх тих, хто вважає Чернівці своїм рідним містом і бажає творити.

Фотомистецтво у Чернівцях має більше як столітню історію, минуле нашого міста ми сприймаємо сьогодні через фотороботи чернівчан попередніх поколінь. Початок ХХІ ст. характризується новою хвилею неабиякого інтересу до мистецтва фотографії. Сьогодні, фотографія є найбільш улюбленим та масовим видом людської творчості і спонукає до захопленого й уважного ставлення до навколишнього світу, людей які нас оточують. в пошуку несподіваних й оригінальних миттєвостей, які можна зафіксувати фотоапаратом. Ідея проекту Чернівців 2012 полягає в створенні колективного фотопортрету рідного міста на основі фотографій, які зроблені чернівчанами і відобрадають сучасне життя Чернівців. До участі в проекті запрошуються всі чернівчани, всі хто вважає Чернівців своїм рідним містом і мають власні фотографії.

Початок проекту Чернівці 2012 — 11.11.2011 р.

Отож завтра, об 11.00 в кав'ярні «Чашка» відбудеться зустріч з пресою та усіма кому цікавий проект «Чернівці 2012».
На зустрічі будуть присутні, автор ідеї: Сергій Осачук

Редакційна колегія проекту «Чернівців 2012»:
Ігор Тимофійчук, Тарас Перун, Олег Любківський, Володимир Гиндич.

Ласкаво просимо! Надіємось, з Вашою допомогою громада міста дізнається про цей проект і ми збережемо наше місто на чудових світлинах в фотоальбомі який ми зробимо разом!

Більш детальна інформація про проект (умови участі і тд. і тп.) знаходиться в буклеті за наступним посиланням:
dl.dropbox.com/u/6108718/Project_info01.pdf
(для збереження скопіюйте ссилку в ваш завантажувач файлів (download master і тд. і тп.) Або ж спробуйте просто відкрити в бровзері, чи скористатися контекстним меню правої клавіші миші і «Зберегти як...»

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu